Wyświetl pojedynczy post
MHaifa
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.07.2011, 14:02
Sartre napisał(a):Wyświetl post
No jak Marka Cipki nie kojarzysz, to faktycznie od daawna nie interesujesz się polską ligą
Moze i tego Marka nie kojarze ale Marka Citke oczywiscie kojarze ale jak odnosil sukcesy to nie wiedzialem ze w Polsce jest w ogole jakas liga pilkarska Dlatego nie wiem o jakie porownanie chodzi. Citko nie zrobil kariery zagranica a Maor tak...


Co do info z Weszlo, to brzmi komicznie... chwalic sie przed kibicami fotkami z pilkarzem to nie moze byc zaden menager, wiec moze jakis jego znajomy co sobie skoczyl na urlop do Turcji

A ten menager o ktorym piszecie ma w swojej liscie Dudu Bitona ktorego sprowadzil Dudu Dahan wiec o co tu chodzi?

Cytat:
Weszlo zapowiada nastepny transfer z Izraela do Legii. Podobno Napastnik z Tel-Awiwu.
A gdzie jest napisane ze on jest z Tel Awiwu?

Zbyt dziwne to jest... Poczekamy i zobaczymy.
Odpowiedz cytując