Wyświetl pojedynczy post
Baracuda
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2316
Stary 28.07.2011, 13:55
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nasza Ekstraklasa była w telewizji otwartej to reklamowanie się na koszulkach byłoby bardziej opłacalne i kluby dostawałyby pewnie 2 razy więcej za reklamę. Pytanie tylko co jest bardziej opłacalne - umowa telewizyjna (kiedy liga jest zakodowana), czy większe pieniądze z reklam za sprawą większej dostępności ligi. Wtedy sądzę, że większe marki byłyby zainteresowane sponsorowaniem klubów.
Ekstraklasa będzie pokazywana w Eurosport 2 (chyba tylka na Europę Wschodnią) i w Polsacie Sport tak więc spektrum odbiorców w tym sezonie znacznie się zwiększy.
Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.
Odpowiedz cytując