Wyświetl pojedynczy post
Bąbel
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2315
Stary 28.07.2011, 13:54
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Może moja taka nieśmiała propozycja, jeśli nasz forumowicz wonski znalazłby trochę czasu, może zrobiłby przykład jakiejś koszulki adidasa - powiedzmy naszej z ubiegłego sezonu, w której jeszcze gramy- ze sponsorem Coca Cola?
chyba rok temu były takie projekty z coca cola, poszukaj w temacie
Milczenie to nuda głupca i myśl mędrca.
Odpowiedz cytując