Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6564
Stary 28.07.2011, 13:52
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Kto ma grać w tej reprezentacji?
Na pozycji Polańskiego mamy Dudkę, regularnie grającego w Ligue1, mamy Matuszczyka, utalentowanego zawodnika 1.FC Koeln, który w poprzednim sezonie zaliczył 24 występy w Bundeslidze, jest 21 letni Krychowiak, który przez cały okres przygotowawczy był podstawowym zawodnikiem Girondins Bordeaux, są też Murawski, Borysiuk, Wilk, Gol, czy Kaźmierczak.

Polański natomiast nie jest i nigdy nie był wielkim piłkarzem, ot taki Dudka czy (w dobrej formie) Murawski.
Odpowiedz cytując