Mar85 napisał(a):

|
Kto ma grać w tej reprezentacji?
|
Na pozycji Polańskiego mamy Dudkę, regularnie grającego w Ligue1, mamy Matuszczyka, utalentowanego zawodnika 1.FC Koeln, który w poprzednim sezonie zaliczył 24 występy w Bundeslidze, jest 21 letni Krychowiak, który przez cały okres przygotowawczy był podstawowym zawodnikiem Girondins Bordeaux, są też Murawski, Borysiuk, Wilk, Gol, czy Kaźmierczak.
Polański natomiast nie jest i nigdy nie był wielkim piłkarzem, ot taki Dudka czy (w dobrej formie) Murawski.