|
Niekoniecznie... skróty meczy, zdjęcia w prasie, wszelkie reklamy meczowe, obrandowanie stadionu, koszulki (sprzedaż koszulek - kibic w koszulce z logo sponsora to najcenniejsza rzecz!!!) - to wszystko są wymierne korzyści.
Do tego wyłączność sprzedaży podczas imprez na stadionie danego produktu - przywiązywanie ludzi do marki... później stojąc w sklepie taki kibic chętniej wybierze markę sponsora swojego klubu. Wszystko ładnie się zazębia..
Idąc tym tokiem nikt by się nie chciał reklamować przez kodowane transmisje, a przecież tendencja jest wręcz odwrotna
Powód: kolejne argumenty
Ostatnio edytowane przez Jarza : 28.07.2011 o godz. 13:56.
|