Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6562
Stary 28.07.2011, 13:44
Ależ czemu taka bulwersacja ? Rubikon już dawno został przekroczony. Przykład idzie od samej góry. Skoro krajem rządzi człowiek, który publicznie twierdzi: "że dla niego polskość to nienormalność" a członkowie rodziny służyli w armii okupacyjnej to hymn czy biały orzeł to dla nich tylko nic nie znaczace gadżety. To samo Smuda, który nie potrafi się składnie po polsku wypowiedzieć, a którego ojciec służył w tej samej armii co dziadek ww.
Dlatego w takim klimacie czują się świetnie. A, że innym sie to nie podoba ? To zostaną dorżnięci jak wataha.
Odpowiedz cytując