Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6561
Stary 28.07.2011, 13:34
jak ten nick to data urodzenia nie mam nic więcej do dodania.

Człowieku większość ludzi (dobra kibiców) ma w dupie jak gra reprezentacja, ale niech będą powoływani POLACY a nie jacyś niepoważni kolesie! skórokop ci mówi że hymn to tylko minuta przed meczem i wcale go nie zna bo najważniejsza jest kopanina! jego wypowiedź:
Na ile więc czuje się Pan Niemcem?
- Chyba bardziej niż Polakiem.

to po jakiego chuja się do nas pcha błazen jebany? on zamiast wygwizdywania powinien w....... dostać to by mu się odwidziało!


Stawiać na polanskiego bo urodził się w Polsce i ma rodziców POLAKÓW? jacy to rodzice jak syna nie nauczyli śpiewać hymny swojego kraju!! pieprzeni patrioci! dziwnym trafem Ebi może się nauczyć a ten matoł nie?

i nikt mi nie wmówi że takie były czasy lub że mu to nie było potrzebne. studiowałem z kilkoma Polkami które urodziły się w Polsce ale w czasie komuny rodzice wyjechali za granicę (Szwecja Niemcy Belgia) każda mówiła płynne po Polsku! bez akcentu.

a ty mi tu piszesz że jakiś baran ma grać w kadrze?
chyba bardziej mi ciśnienie podniosłeś niż wczoraj pirat
Ostatnio edytowane przez wiślak 86 : 28.07.2011 o godz. 13:43.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując