filemon napisał(a):

To, na co też zwróciłem uwagę w trakcie meczu, to dobrze bite stałe fragmenty gry przez Gervasio. Można by się zastanowić, czy to nie on powinien być podstawowym wykonawcą.
Melikson wykonywał je gorzej. .
|
Trafna uwaga. Również zwróciłem uwagę na stałe fragmenty które bił Gerwazy. Może trener powinien w lidze pozwolić wykonywac mu stałe fragmenty gry.