|
Tak jedziecie po Polańskim i Smudzie...postawcie sobie jedno pytanie, czy my jesteśmy taką potęgą żeby odpuszczać sobie zawodnika który regularnie gra w Bundeslidze? Zawodnik w wywiadzie jest szczery. Kto ma grać w tej reprezentacji? Ilu Polaków jest w Wiśle i innych polskich klubach? Ilu gra regularnie zagranicą? Nie mamy zaplecza na szkolenie w Polsce zawodników, to co mamy robić? Już Engel nawet wyciągnął Olisadebe który nas wprowadził do MŚ. Polański jest przynajmniej Polakiem, urodził się w Polsce, rodzice są Polakami więc w czym problem? Najłatwiej jest krytykować, nie jestem zwolennikiem Franza ale co mu pozostało? Chyba lepiej stawiać na Polańskiego niż Pietrasiaka
|