Adrian_Suvalkai napisał(a):

To, na co też zwróciłem uwagę w trakcie meczu, to dobrze bite stałe fragmenty gry przez Gervasio. Można by się zastanowić, czy to nie on powinien być podstawowym wykonawcą.
Melikson wykonywał je gorzej.
Edit: Nie miało to na celu wskazania słabych stron Maora, bo dośrodkowania jednak ma czasem dobre (tak jak mitmichael przypomniał - Genkov vs Bełchatów), jednakże Nunez ma lepsze, mocno bite, na odpowiedniej wysokości. Jednakże cieszę się, że mogłem pomóc.