Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3634
Stary 28.07.2011, 12:56
Adrian_Suvalkai napisał(a):Wyświetl post
Nunez
I połowa z Litexem

http://www.youtube.com/watch?v=p63uHNu1N1I
To, na co też zwróciłem uwagę w trakcie meczu, to dobrze bite stałe fragmenty gry przez Gervasio. Można by się zastanowić, czy to nie on powinien być podstawowym wykonawcą.
Melikson wykonywał je gorzej.

Edit: Nie miało to na celu wskazania słabych stron Maora, bo dośrodkowania jednak ma czasem dobre (tak jak mitmichael przypomniał - Genkov vs Bełchatów), jednakże Nunez ma lepsze, mocno bite, na odpowiedniej wysokości. Jednakże cieszę się, że mogłem pomóc.
Ostatnio edytowane przez filemon : 28.07.2011 o godz. 13:11.
Odpowiedz cytując