Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6558
Stary 28.07.2011, 12:54
Największym przekleństwem tej ''kadry'' jest trenerek Dyzma. Jest jeszcze sporo czasu do Euro, żeby go zwolnic i zatrudnić jakiegoś normalnego trenera.

Dać małpie karabin:
http://www.weszlo.com/news/7372-Niec...zy_za_metafore
Powód: fajny filmik
Ostatnio edytowane przez kornd : 28.07.2011 o godz. 13:04.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując