WiślakMyślenice napisał(a):

I jak tu takiego do repry wpuszczać?
Smudzie za takie powołania należy się ostry wpie*ol. Chłop powinien zdawać sobie sprawę, że i tak po Euro poleci - albo za wtopy, albo za Polanskich w reprezentacji, albo (co najbardziej prawdopodobne) za wtopy i Polanskich w reprezentacji. Po takich powołaniach nie wyobrażam sobie, żeby mógł utrzymać posadę niezależnie od wyniku - reprezentacja to nie klub, żeby osiągać sukces za wszelką cenę.