Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6557
Stary 28.07.2011, 12:53
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/rep...wiadomosc.html

Nosz kur&wa jego mać....
I jak tu takiego do repry wpuszczać?
Smudzie za takie powołania należy się ostry wpie*ol. Chłop powinien zdawać sobie sprawę, że i tak po Euro poleci - albo za wtopy, albo za Polanskich w reprezentacji, albo (co najbardziej prawdopodobne) za wtopy i Polanskich w reprezentacji. Po takich powołaniach nie wyobrażam sobie, żeby mógł utrzymać posadę niezależnie od wyniku - reprezentacja to nie klub, żeby osiągać sukces za wszelką cenę.
Ostatnio edytowane przez riv : 28.07.2011 o godz. 12:56.

Odpowiedz cytując