Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3631
Stary 28.07.2011, 12:38
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post



Pisałem wczoraj i napisze dzisiaj, aby zdobyć szczyt trzeba pokonać kolejne stopnie, krok po kroku i to jest proces STOPNIOWY. Tak jak przeciwnicy dolosowywani są stopniowo do Wisły od teoretycznie najłatwiejszych do najtrudniejszych, tak nasza drużyna jest przygotowywana stopniowo do zdobycia szczytu czyli w naszym przypadku awansu do LM.

Dokładnie krok po kroku, stopień po stopniu. Jeśli uda nam sie przejść Litex a jest na to szansa, to ta właściwa forma powinna przypaść na mecze el. i grupowe w LE (jeśli przegramy w IV rundzie) albo w LM ! (jeśli wygramy w decydującej eliminacji).
Nie od razu Kraków zbudowano i ...pomyśleć że mieszkamy właśnie w Krakowie, szkoda że wielu o tym nie pamięta.

Zaś co do merytorycznej krytyki, mankamentów jest sporo, ale jeśli będą dalsze zwycięstwa i spokojne zgrywanie drużyny to będzie można część z nich wyeliminować a to by było już coś. Niewątpliwie grając z kontry broniliśmy się za głęboko, powinno być więcej przechwytów i więcej czasu na grę przy piłce i na bezpieczne rozegranie jej. Czyli jest nad czym pracować.
Były i są jednak plusy. Otóż dawno nie mieliśmy tylu indywidualności w przednich formacjach. Melikson, Iljew, Małecki (choc tym razem Małego zabrakło) a wkrótce może i Nunez, każdy z nich może w pojedynkę wygrać mecz. To na plus.
Ostatnio edytowane przez milosz : 28.07.2011 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując