Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
Blacha92
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
3719
28.07.2011, 12:34
MHaifa
napisał(a):
Media go kreuja na gwiazde. Kibice sa mocno podzieleni i wielu sie smieje ze to tylko polska liga, ale tak samo mowia o lidze belgijskiej w ktorej tez gra paru z Izraela. Dla nich sie liczy tylko 5 czolowych lig EU. Reszta bardzo chwali Meliksona i zaluje ze sie na nim nie poznali wczesniej, i sa pewni ze za rok bedzie juz w tej jednej z tych 5 lig.
A o mocy polskiej ligi najwiecej mowi... Melikson
Tak mu sie w Polsce podoba ze chwali doslownie wszystko
No a do tego i Biton i Ohayon (dzisiaj) mowia w wywiadach do jak dobrego miejsca trafili, jakie stadiony, jacy kibice, jaki rozwoj itd...
Sorry ale az od tak dawna sie nie interesuje polska liga zeby skojarzyc o co ci chodzi z Markiem Citka
mozesz wyjasnic?
MHaifa nie domyślasz sie który napastnik z Izraela mógłby iść do Legii?
Blacha92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Blacha92
Znajdź inne posty napisane przez Blacha92