Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen
Offline
#
3716
28.07.2011, 12:07
Weszlo zapowiada nastepny transfer z Izraela do Legii. Podobno Napastnik z Tel-Awiwu.
https://www.facebook.com/?ref=home#!/Weszlocom
ItaloPolak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ItaloPolak
Znajdź inne posty napisane przez ItaloPolak