Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3715
Stary 28.07.2011, 12:04
Weszło na FB:

Nasz kolega leciał dzisiaj na mecz Legii do Turcji. No i podchodzi na lotnisku do niego i kilku innych kibiców elegancki facet i mówi, że jest menedżerem i że właśnie w Legii umieścił Ochayona. Na potwierdzenie pokazał jakieś zdjęcia z komórki. A potem dodał, że to nie koniec, bo jutro w Legii umieści jeszcze jednego Izraelczyka, napastnika. I wsiadł do samolotu do Tel-Awiwu. Czas pokaże...


ciekawe co Legii wyjdzie z tego izraelskiego zaciągu
Odpowiedz cytując