|
Weszło na FB:
Nasz kolega leciał dzisiaj na mecz Legii do Turcji. No i podchodzi na lotnisku do niego i kilku innych kibiców elegancki facet i mówi, że jest menedżerem i że właśnie w Legii umieścił Ochayona. Na potwierdzenie pokazał jakieś zdjęcia z komórki. A potem dodał, że to nie koniec, bo jutro w Legii umieści jeszcze jednego Izraelczyka, napastnika. I wsiadł do samolotu do Tel-Awiwu. Czas pokaże...
ciekawe co Legii wyjdzie z tego izraelskiego zaciągu
|