Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4137
Stary 28.07.2011, 11:59
Dobrze widze, mecz Wisly z Widzewem w na cyfrze + leci dopiero o 22? Zamiast tego jakieś durne powtórki?
E: Dzięki.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 28.07.2011 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując