Wyświetl pojedynczy post
MHaifa
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3713
Stary 28.07.2011, 11:18
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
O ile dobrze rozumiem to robisz sobie delikatne podśmiechujki ze swoich rodaków (i poniekąd z Meliksona a dokładniej z jego "medialnej kariery" w Izraelu). Powiem szczerze że strasznie ciężko mi uwierzyć że ktokolwiek może brać na poważnie "moc" polskiej ligii. Tym bardziej Żydzi którzy jak powszechnie wiadomo są "mądrzy" . Dlatego proszę potwierdź jeszcze raz: czy faktycznie Melikson stał się w Izraelu takim "Citką" w związku z jego występami w Wiśle Sorry że jestem jak ten niewierny Tomasz ale .... No właśnie .
Media go kreuja na gwiazde. Kibice sa mocno podzieleni i wielu sie smieje ze to tylko polska liga, ale tak samo mowia o lidze belgijskiej w ktorej tez gra paru z Izraela. Dla nich sie liczy tylko 5 czolowych lig EU. Reszta bardzo chwali Meliksona i zaluje ze sie na nim nie poznali wczesniej, i sa pewni ze za rok bedzie juz w tej jednej z tych 5 lig.
A o mocy polskiej ligi najwiecej mowi... Melikson Tak mu sie w Polsce podoba ze chwali doslownie wszystko
No a do tego i Biton i Ohayon (dzisiaj) mowia w wywiadach do jak dobrego miejsca trafili, jakie stadiony, jacy kibice, jaki rozwoj itd...

Sorry ale az od tak dawna sie nie interesuje polska liga zeby skojarzyc o co ci chodzi z Markiem Citka mozesz wyjasnic?
Odpowiedz cytując