Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19328
Stary 28.07.2011, 11:15
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
A nie pomyślałeś że Boss chce się trzymać z daleka od urzędników żeby i jego nie posądzali o jakieś czyny korupcjogenne że on całkowicie się odcina od środowiska rządzącego w jakikolwiek sposób.
Pewnie nie wziął tego pod uwagę, bo wie, że żeby z czerwonym Jackiem coś załatwić trzeba najpierw przyjść z flaszką, potem zafundować wycieczkę i na koniec podsunąć pod biurkiem walizkę z pieniędzmi. Dobro miasta, to dla niego pusty slogan i żaden argument w dyskusji. Wstydu po prostu nie ma, ten naczelny obrońca Jacka, bo w sprawie, za którą przede wszystkim majcher ponosi odpowiedzialność, zamiast po prostu siedzieć cicho, ewentualnie przeprosić, dalej winę widzi tylko po stronie Wisły, ot taki z niego kibic. Oczywiście odnosi się tylko do uwag, które są dla niego wygodne. Nie wspomni o tym, że budowa hali, to nie jest temat z przed 2, czy nawet 6 miesięcy (jak to było? nowa inwestycja jest miastu potrzebna jak Egiptowi dostawy piasku z Bułgarii?), ale z przed ok 3 lat, w ciągu których to właśnie czerwony Jacek był prezydentem i ciągle zapewniał, że miasto wesprze inwestycję. No, ale wiadomo, że wierzenie tej kreaturze było błędem, bo to niby prezydent i profesor, ale ciągle jednak zwykły komunista. Ale jednak nie, Jacek jest niewinny, bo jemu jak i urzędnikom z RM trzeba ciągle wręczać bonusy za działanie dla "dobra miasta"- vide bileciki na tournee Cracovii po USA itp. Cóż, dla niektórych to jest normalność, dla innych patologia.

piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie a trzeba jeszcze pamiętać że gdyby powstała nowa hala to celem numer jeden dla TS-u było by przywrócenie do dawnej świetności naszej męskiej koszykówki( która jest bardziej popularna i opłacalna niż kobieca) bez nowego obiektu jest to praktycznie nie możliwe bo kto by chciał sponsorować drużynę która gra w hali przypominającej poniemiecki hangar
Męski kosz, siatkówka i futsal, który w rok istnienia jest już głównym faworytem do zdobycia MP! No, ale nie ma hali i wszystko stanęło pod znakiem zapytania. Jak CP się nie wycofa, to będzie cud.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 28.07.2011 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując