Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4135
Stary 28.07.2011, 11:06
Mam wielką prośbę. Od jutra jestem w Gdańsku. Moglibyście podać jakieś miejsca w centrum gdzie można w miłym towarzystwie (bez śledzi ) obejrzeć mecze ligowe (Canal+) i w środę puchar (Polsat).
Odpowiedz cytując