|
Wiesz wnioski powinny być wyciągnięte po tym sezonie gdzie "plan minimum" nie został wykonany. Ale jak widać nic się nie zmieniło. Kafarski ma stabilną pozycje u decydentów. Cóż zobaczymy, pewnie jesień może być ok ale jak pisałem wyżej boje się, że znowu wiosną to będzie inna (gorsza) drużyna.
Co do Śląska to wg mnie jak najbardziej ma szanse na powtórke sukcesu. Pudło wg mnie Wisła, Śląsk, Legia (kolejność przypadkowa, zależy czy Wisła będzie długo grała w pucharach)
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 28.07.2011 o godz. 10:25.
|