Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19325
Stary 28.07.2011, 10:16
rav napisał(a):Wyświetl post

TS dało d***y pierwszą umową z Salwatorem, tzn. nie zagwarantowali sobie sprawnego z niej wyjścia na wypadek nie wywiązywania się partnera. Liczono jednak, że Salwator to solidna firma.......
No tak, liczono, że to solidna firma - ale ludzie którzy się znają na rzeczy, nie patrzą jaki ktoś jest tylko robią umowe, którą mogą sie zabezpieczyć na wypadek jakiś problemów. Przepaść, między strukturą organizacyjną miedzy TS a SA to kosmos, ale wiadomo kasa....
Odpowiedz cytując