Grantar napisał(a):

Tak jak Dariook przegiął w jedną stronę tak ty bonzaj przeginasz w drugą ...
Forum wislakrakow jest wolne dla każdych poglądów o ile, co słusznie zauważył mod Markus, nikt nikogo nie obraża.
Trzymajmy się tego .
Ta dyskusja ( czy wolno pisać krytycznie po wygranym meczu) trwa od kilkunastu stron ... a przecież przez 20 lat wolności powinniśmy się już przyzwyczaić że w narodzie jednomyślność nie jest obowiązkowa.
|
Zgadzam się że krytykować można a nawet jak są powody to trzeba, ale trzeba odróżniać konstruktywną krytykę od KRYTYKANCTWA. A Moim zdaniem Trener na dzień dzisiejszy nie zasłużył na żadną krytykę. Jest rozliczany za zwycięstwa a te są. Przegra wtedy OK. Przyjdzie czas na krytykę i analizę błędów. Jedyne do czego się można przyczepić to styl a ten wynika z wielu czynników a jego odbiór to już całkiem subiektywna ocena. Za to wymierne są gole a tych strzeliliśmy więcej. Kończąc OT Krytyka tak Krytykanctwo nie. Na forum zdecydowanie przeważa to drugie a dowody są na każdej stronie.