Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3618
Stary 28.07.2011, 10:08
Do borys:
Odpowiem Ci, zawsze jak Wisła wygra normalny kibic powinien być zadowolony.
A co do tego kto był lepszy sprawa jest prosta Wisła bo ...wynik 2-1 zamyka temat.
Zaś co do przebiegu meczu to było 0-0, 1-0, 1-1 i 2-1 dla Nas czyli pełna kontrola dla drużyny lepszej.
Gdybyśmy przegrywali to co innego ale to rywal musiał gonić wynik i stąd taki przebieg meczu. Szkoda że niektórzy tego nie widzą.
Ostatnio edytowane przez milosz : 28.07.2011 o godz. 10:14.
Odpowiedz cytując