Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3617
Stary 28.07.2011, 10:07
dobra_bestia napisał(a):Wyświetl post
Zgadza się, jak to się tak skończy będą rozstawieni. Trza będzie trzymać kciuki żeby nie wylosować Genk i powinno być dobrze, ale najpierw Liteks.
Najpierw trzeba awansować do 4 rundy ! Wg mnie po tym co pokazała Bułgarska drużyna szanse Wisły i Litexu są nadal 50 na 50 , czeka nas bardzo ciężki mecz . Dopiero po awansie możemy się zastanawiać na kogo lepiej trafić . Wg mnie nie ma znaczenia czy będziemy rozstawieni czy nie ponieważ w 4 rundzie i tak trafimy na wymagającego rywala . Popatrzcie na wyniki , nie było pogromów , zdecydowanych zwycięstw , wyniki były bardzo równe , albo remisowe albo minimalne zwycięstwa nie koniecznie faworyta co pokazuje że poziom jest bardzo wyrównany i więcej zależy od formy danej drużyny niż od nazwy klubu czy potencjały danego klubu więc taka Viktoria może być bardziej wymagającym przeciwnikiem niż Rangersi co nie zmienia faktu że w 4 rundzie jeśli do niej awansujemy bez względu na przeciwnika jakiego wylosujemy trzeba będzie się naprawdę mocno napracować żeby mieć szanse na ten upragniony awans . Jednak najpierw awansujmy co też nie będzie łatwe .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 28.07.2011 o godz. 10:10.
Odpowiedz cytując