A czy ja napisałem że ktoś się minął z prawdą ?

Napisałem za to że statystyka to wielkie kłamstwo co swoją wypowiedzią udowodnił Wit.Ek

I dlatego też nie zagłębiam się w dziwne tabelkowe analizy (chociaż bardzo fachowo wyglądające w dziale ranking). Bo statystycznie rzecz biorąc to .... na D21 sprzedało się mało biletów idąc tym rozumowaniem, bo mamy pewność że napewno ponad połowa ... Czyli niesprzedanych jest jest 49,99 % biletów. Kiepsko ...