Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5520
Stary 28.07.2011, 10:04
A czy ja napisałem że ktoś się minął z prawdą ? Napisałem za to że statystyka to wielkie kłamstwo co swoją wypowiedzią udowodnił Wit.Ek I dlatego też nie zagłębiam się w dziwne tabelkowe analizy (chociaż bardzo fachowo wyglądające w dziale ranking). Bo statystycznie rzecz biorąc to .... na D21 sprzedało się mało biletów idąc tym rozumowaniem, bo mamy pewność że napewno ponad połowa ... Czyli niesprzedanych jest jest 49,99 % biletów. Kiepsko ...
Odpowiedz cytując