wislakrakow124 napisał(a):

Tak mi sie wydaje ze Wisla moze byc rozstawiona w IV rundzie jesli:
Rangers FC 0-1 Malmö FF Malmo awansuje
Rosenborg BK 0-1 FC Viktoria Plzeň Viktoria awansuje
KRC Genk 2-1 FK Partizan (Belgrad) Genk awansuje
APÓEL (Nikozja) 0-0 ŠK Slovan Bratysława Slovan awansuje
Nie wiem moge sie mylic ale jesli wymienione przeze mnie druzyny awansuja to Wisla bedzie ostatnia druzyna rozstawiona.
|
Zgadza się, jak to się tak skończy będą rozstawieni. Trza będzie trzymać kciuki żeby nie wylosować Genk i powinno być dobrze, ale najpierw Liteks.