Wyświetl pojedynczy post
dobra_bestia
Member
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3614
Stary 28.07.2011, 09:54
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Tak mi sie wydaje ze Wisla moze byc rozstawiona w IV rundzie jesli:

Rangers FC 0-1 Malmö FF Malmo awansuje
Rosenborg BK 0-1 FC Viktoria Plzeň Viktoria awansuje
KRC Genk 2-1 FK Partizan (Belgrad) Genk awansuje
APÓEL (Nikozja) 0-0 ŠK Slovan Bratysława Slovan awansuje

Nie wiem moge sie mylic ale jesli wymienione przeze mnie druzyny awansuja to Wisla bedzie ostatnia druzyna rozstawiona.
Zgadza się, jak to się tak skończy będą rozstawieni. Trza będzie trzymać kciuki żeby nie wylosować Genk i powinno być dobrze, ale najpierw Liteks.
Odpowiedz cytując