Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3611
Stary 28.07.2011, 09:47
filemon napisał(a):Wyświetl post
Trzy jeśli mnie pamięć nie myli. Chociaz ja akurat uważam, że dobrze grają
Bingo ! (2 asysty Wilk, jedna Sobolewski)
Ludzie strasznie narzekają brak inklinacji ofensywnych u naszych środkowych DM, a tymczasem Sobol z Wilkiem gdy tylko chcą, potrafią wrzucić taką prostopadłą piłkę za plecy obrońców, że palce lizać. Chciałbym by nasi skrzydłowi (napastnicy) poza pięknymi dryblingami i szarżami po skrzydle potrafili celnie dośrodkować.
Odpowiedz cytując