filemon napisał(a):

Trzy jeśli mnie pamięć nie myli. Chociaz ja akurat uważam, że dobrze grają
|
Bingo ! (2 asysty Wilk, jedna Sobolewski)

Ludzie strasznie narzekają brak inklinacji ofensywnych u naszych środkowych DM, a tymczasem Sobol z Wilkiem gdy tylko chcą, potrafią wrzucić taką prostopadłą piłkę za plecy obrońców, że palce lizać. Chciałbym by nasi skrzydłowi (napastnicy) poza pięknymi dryblingami i szarżami po skrzydle potrafili celnie dośrodkować.