Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3609
Stary 28.07.2011, 09:41
chciałbym Jovanovicia zobaczyć w bloku defensywnym w którymś z meczów. ma chłop trochę techniki i nie wygląda na łatwego do przestawienia. nie wiem jakby się na lewej stronie spisał, ale np lameya wrzucic na lewą a Jovę2 na prawą. ciekawe co by z tego wyszło w meczu o stawkę.
Odpowiedz cytując