Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3605
Stary 28.07.2011, 09:31
bonzaj napisał(a):Wyświetl post
Witam
...... Chodzi o to żeby wygrać. Skoro dzięki taktyce trenera do tej pory nam się to udaje to Moim zdaniem NIE MACIE PRAWA GO KRYTYKOWAĆ!!
Tak jak Dariook przegiął w jedną stronę tak ty bonzaj przeginasz w drugą ...
Forum wislakrakow jest wolne dla każdych poglądów o ile, co słusznie zauważył mod Markus, nikt nikogo nie obraża.
Trzymajmy się tego .
Ta dyskusja ( czy wolno pisać krytycznie po wygranym meczu) trwa od kilkunastu stron ... a przecież przez 20 lat wolności powinniśmy się już przyzwyczaić że w narodzie jednomyślność nie jest obowiązkowa.

A co do meritum: może przekonamy się czy Diaza należało zmienić po 1 połowie ....... w środę.
Ja np nie wiem czy Diaz jest taki słaby czy Tom taki dobry .... jeśli w rewanżu zagra ktoś inny będę miał więcej luxów w sprawie ...
P.S. W sparingu Tom nie grał (chyba)
Ostatnio edytowane przez Grantar : 28.07.2011 o godz. 09:39.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując