Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14650
Stary 28.07.2011, 09:22
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Ten jest o rozmawianiu o konkretnym sezonie Ekstraklasy.
Zakładając że miałeś coś innego na myśli, i jedynie źle sformułowałeś zdanie.
Ten temat jest o sezonie ekstraklasy 2011/2012, a tamten o aktualnym sezonie Ekstraklasy. Wciąż nie widzę różnicy
Ostatnio edytowane przez MicK : 28.07.2011 o godz. 09:24.
Odpowiedz cytując