tarantulaw2 napisał(a):

|
Ten jest o rozmawianiu o konkretnym sezonie Ekstraklasy.
|
Zakładając że miałeś coś innego na myśli, i jedynie źle sformułowałeś zdanie.
Ten temat jest o sezonie ekstraklasy 2011/2012, a tamten o aktualnym sezonie Ekstraklasy. Wciąż nie widzę różnicy
