|
Dobrze że gramy z Widzewem. Na miejscu maskanta wstawiłbym w tym meczu od początku Bitona w ataku i Jovanovica na lewej obronie. Jak gra Paljic i Diaz wiemy, można byłoby sprawdzić Jovanovica. Genkov też chyba nie czuje jeszcze gry - dlatego Biton za niego. No i może by dać odpocząć Meliksonowi i na początek wstawić Gargułę a Melikson na zmianę w II połowie.
|