mitmichael napisał(a):

|
Moze wygrana z Rosenborgiem druzyny nierozstawionej nie jest niespodzianka ale pokonanie tego przeciwnika na wyjeździe to juz tak - to tak samo jakby Wisła przegrala na Reymonta ze Skonto.
|
Co to w ogóle za porównanie?Norwegia jest w klasyfikacji klubowej nawet za Polską,a Rosenborg w ostatnich latach ostro cieniuje.To już nie jest ten zespół,który regularnie grał w LM.Wg mnie żadna sensacja.P.S. Sorry za cytowanie poprzedniego postu.Ot, nieuwaga.