Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 28.07.2011, 09:04
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Moze wygrana z Rosenborgiem druzyny nierozstawionej nie jest niespodzianka ale pokonanie tego przeciwnika na wyjeździe to juz tak - to tak samo jakby Wisła przegrala na Reymonta ze Skonto.
Co to w ogóle za porównanie?Norwegia jest w klasyfikacji klubowej nawet za Polską,a Rosenborg w ostatnich latach ostro cieniuje.To już nie jest ten zespół,który regularnie grał w LM.Wg mnie żadna sensacja.P.S. Sorry za cytowanie poprzedniego postu.Ot, nieuwaga.
Powód: P.S.
Ostatnio edytowane przez rozarian : 28.07.2011 o godz. 09:09.
Odpowiedz cytując