Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3593
Stary 28.07.2011, 08:31
Tak mi sie wydaje ze Wisla moze byc rozstawiona w IV rundzie jesli:

Rangers FC 0-1 Malmö FF Malmo awansuje
Rosenborg BK 0-1 FC Viktoria Plzeň Viktoria awansuje
KRC Genk 2-1 FK Partizan (Belgrad) Genk awansuje
APÓEL (Nikozja) 0-0 ŠK Slovan Bratysława Slovan awansuje

Nie wiem moge sie mylic ale jesli wymienione przeze mnie druzyny awansuja to Wisla bedzie ostatnia druzyna rozstawiona.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując