Wyświetl pojedynczy post
Voin
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2308
Stary 28.07.2011, 08:31
@Up
Ale tu chodzi tylko o sponsorowanie Wisły (wykupienie miejsca na koszulkach), a nie o wykupienie praw do nazwy stadionu Więc raczej spokojna głowa. No chyba żeby chcieli wykupić to i to, to wtedy nie będzie już tak kolorowo.
Odpowiedz cytując