PawelOzg napisał(a):

Swoją drogą to myślę że Coca Cola powinna się zainteresować wykupieniem miejsca na naszych koszulkach od kiedy Pepsi wykupiło stadion Legii. No i powinni przestać sprzedawać pepsi w bufetach na stadionie
|
To byłaby ciekawa opcja. Jednak tylko miejsce na koszulkach. Nazwa stadionu ma pozostać niezmienna. Ja przestałem pić Pepsi odkąd poniekąd sponsoruje Legię. Mimo, że nie często to piłem powiedziałem basta - nie będę napychał im kasy.
