Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2307
Stary 28.07.2011, 08:14
PawelOzg napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą to myślę że Coca Cola powinna się zainteresować wykupieniem miejsca na naszych koszulkach od kiedy Pepsi wykupiło stadion Legii. No i powinni przestać sprzedawać pepsi w bufetach na stadionie
To byłaby ciekawa opcja. Jednak tylko miejsce na koszulkach. Nazwa stadionu ma pozostać niezmienna. Ja przestałem pić Pepsi odkąd poniekąd sponsoruje Legię. Mimo, że nie często to piłem powiedziałem basta - nie będę napychał im kasy.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując