Dzimi napisał(a):

Mój skład na 2 mecz. Małecki za Ilieva. Garguła za Wilka. Nie wiem na kogo postawiłbym na lewej obronie i w ataku. Ani Diaz ani Palic nie są ok, najchętniej widziałbym tam kogoś nowego (lepszego). Genkov - poza grą głową jest raczej słabym napastnikiem - nie jest typem piłkarza, który dostanie piłkę na nogę i zrobi z nią coś ciekawego. Więc może warto dać szansę Bitonowi?
Lamey- Jaliens - Chavez - Palic (Diaz)
----- Sobolewski - Nunez ------
Małecki --- Garguła -- Melikson
-------- Genkov (Biton)
|
Czyli gramy bez bramkarza


Niech Maaskant w 2 meczu wystawi Bitona zamiast Genkova , Paljicia zamiast Diaza i Jovanovicia zamiast Jaliensa...niech Biton pokaże swoje umiejętności od pierwszych minut a Jovanovic musi w końcu coś dobrego pokazać

a potem jak coś to zmieni sie ich w 2 połowie

Dać im szanse poprostu...
-------------------Biton------------------------
--Melikson---------------------Małecki-------
------------------Nunez-----------------------
------------Wilk---------Sobol----------------
--Paljic--Chavez--Jovanovic--Lamey------
------------------Pareiko----------------------