Wyświetl pojedynczy post
ziooom
Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Sanok/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3588
Stary 28.07.2011, 07:36
Co do tej nieuznanej bramki dla Litexu to straciliśmy identyczną w meczu z Tottenhamem
http://www.youtube.com/watch?v=ynxOij8RcoI od 2.04
Odpowiedz cytując