Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
ziooom
Member
Od: 07.2007
Skąd: Sanok/Kraków
Offline
#
3588
28.07.2011, 07:36
Co do tej nieuznanej bramki dla Litexu to straciliśmy identyczną w meczu z Tottenhamem
http://www.youtube.com/watch?v=ynxOij8RcoI
od 2.04
ziooom
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziooom
Znajdź inne posty napisane przez ziooom