Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3587
Stary 28.07.2011, 06:47
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Siemka, calkowicie sie z toba zgadzam co do tego meczu, pewnie ten sam ogladalismy... Na Polsacie.

Nierozumiem jak ktos kto zna minimalnie sie na piłce, po takim meczu śmie jeszcze twierdzic ze fajnie gralismy, ze takie byly zalozenia taktyczne.
Gramy slabo z tyłu i niewiele w srodku. Wszystko opieramy na dyspozycji Meliksona. Ilu jeszcze pokonamy na takim farcie? W LM tez tak bedziemy grac zeby walczyc o korzystny wynik?
Kazda dobra druzyna z ktora tak zagramy w LM wjebie nam okolo 7 bramek. Taki Litex z nami tak jezdzil a tylko ich pech pozwolil nam skonczyc z 1 w tyle. Sprawiedliwie to 4-2 dla Litexu w pełni by odwzorowalo to co sie dzialo na boisku.
Wszedzie gramy tak samo zenujaco. Jako oddani kibice zawsze szukamy pozytywow nawet tych najmniejszych by widziec iskierke w tunelu . Wierzymy slepo ze zagramy jak dawniej, ze bedziemy kontynuowac styl z jakiego Wisle znano w europie.
Wisla pod okiem Masskanta nie posiada zadnego stylu! Nie gramy zadnym 4-3-3 jak to Maskaant smucil w wywiadach. Coraz bardzie widac ze poprostu trzyma sie tego co mu nie przynosi porazek. Zawsze tak samo z jednym napastnikiem bo niema pomyslu jak grac inaczej. Przesowa tylko formacje do tylu lub przodu a pilkarze mimo ze sie roznia to kazdy moze z braku laku grac na innej pozycji.

Pamietacie jego 4-3-3 jak u nas zaczynal? Kolo 100 wrzutek w meczu i zadnego strzalu... Dostawal baty i wtedy zrozumial ze niema kto dobrze centrowac. Następnie Wymyslil sobie dwoch defensywnych zeby tak latwo bramek nie tracic, ten pomysl tez blado wygladal co sam Maskaant potwierdzil w wywiadzie Weszlo:

Sobol” to cichy facet, ale walką daje przykład. Sprawdźcie wyniki – kiedy grał w środku razem z Czarkiem, nie wygraliśmy ani jednego meczu. Dlatego trzeba było coś zmienić. I tak należy sobie powiedzieć, że niewiele drużyn na świecie gra takim systemem jak my – Barcelona, Holandia... Futbol powinien ewoluować w tym kierunku. Mają być wyniki i efektowna gra.

W rundzie wisennej postanowil ze dwóch - trzech „extra players” może zrobić różnicę.
Na przykład Melikson, Małecki, Kirm… i tak klepiemy ten zenujacy styl az do teraz, az szczescie nas nie opusci.
I gdzie tu wogóle logika?

Dla mnie on Jest slabym trenerem i brak w nim sukcesu. . Po zmianach jakie wykonuje to widac ze niema pomyslu na odwracanie losów meczu. Robi bezsensowne zmiany pod koniec meczow, gdy juz jest zapozno zeby cos powalczyc.
Kazdy trener ktory ma pojecie o swojej taktyce to odrazu widzi takie bledy jak robil Diaz. W przerwie jzmieniasz zeby nie narobil ci szkody.
Widzisz ze napastnik nic nie zdzialal to zmieniasz na drugiego. albo grasz dwoma w napadzie.U nas bez wzgledu na konsekwencje Diaz gra dalej a Genkow jest gorszy niz Brozek bez formy...

Panowie Barcelona tak gra na wyjazdach ! Holandia...tez.
W 4 rundzie proponuje za Genkova wstawic Pareike, to przod i tyl bedzie juz zabezpeczony.

Ps: Teraz juz niema wrzutek ze skrzydla , a kilka strzalow na bramke w meczu to naprawde jest zenujacy stat. Moze wiecie o co chodzi w tych cornerach? ze zadnego nie staramy sie wrzucac bezposrednio w pole karne ? bo ja niemam pojecia.
Masz dużo racji ale Maskanta bronią wyniki. Na styl chyba musimy poczekać ...
U mnie Maskant ma kredyt zaufania, chociaż tez czasem go nie rozumiem.
Będzie dobrze.

P.S. Niestety krytyczne uwagi części forumowiczów co do gry w Łoweczu psują radość z wygranej całej reszcie ............ więc nie przesadzaj - pamiętaj o wyniku.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 28.07.2011 o godz. 07:52.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując