Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3712
Stary 28.07.2011, 01:56
Polska liga ma lepszą markę za granicą niż w kraju. To jest fakt. Czemu tak jest? To pewnie wypadkowa pomiędzy przecenianiem lig zagranicznych, a niedocenianiem swojej własnej doprawiona przesadnym malkontenctwem. Tymczasem coraz lepsza otoczka (stadiony, TV itd.), dobra gra Lecha ostatnio i coraz wyższe kontrakty oferowane przez polskie kluby robią swoje. W polskiej lidze nigdy nie grało tylu reprezentantów innych krajów, a więc naturalne jest, że coraz częściej wspominają o naszej Ekstraklasie w mediach zagranicznych.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując