|
Nasza lewa obrona to największa pięta Achillesowa. Każdy, kto rozpracuje Wisłę chociaż minimalnie na to wpadnie. Paljic przychodził do nas jako pomocnik, z Diazem jak jest-każdy widzi. W pozostałych formacjach jest coraz lepiej. Jestem strasznie ciekaw Bitona.Mam nadzieje, że dostanie szanse. Genkow umówmy się- nie zachwyca
|