Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 27.07.2011, 23:33
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Niby czemu taka wielka niespodzianka? Bo Plzno nie było rozstawione? To jest przecież mistrz Czech a nie byle ogórek z Faroe Island
Też nie rozumiem gdzie tutaj sensacja ?

Liga czeska = Liga Norweska < Liga Polska (minimalnie jesteśmy lepsi - choć to dopiero od 1 2 sezonów)

Wiadomo Victoria narazie nie ma uznanej w świecie marki ale to wciąż drużyna która okazała się lepsza od Sparty czy Slavii.

W tym dwumeczu szanse były może z minimalnym wskazaniem na rosenborg - jak widać omimo tego wygrali Czesi.

Zwróćcie uwage że w pucharach nie ma czegoś takiego jak atut własnego boiska - zwycięstwa i porażki rozkładają się po równo na gospodarzy i gości.

Mam taką własną nie pewna teorię że nawet łatwiej gra ise na wyjeździe gdzie nie ma presji kurczowej obrony - bo strata u siebie bramki jest bardzo bolesna. Za to goście mogą spokojnie atakować bez stresu że przypadkowa bramka przekreśli awans.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 27.07.2011 o godz. 23:37.
Odpowiedz cytując