Wojtas napisał(a):

Amika to jeszce bardzo młody klub,bez wiekszych sukcesow,zdobyli zdajsie kiedys tam PP ,nawet vice chyba nigdy nie byli,moze Bakero jak ich dluzej potrenuje to maja szanse na pudlo.
Co do tych transmisijii
mecze w sobote o 13 ;30 to jakas kpina,ale jeszcze gorsza jest pora poniedzlkowa o 18 ,no poprostu zal o tym pisac
i wychodzi na to ze do pazdziernika ,nie bedzie meczow przy sztucznym oswietlaniu bo przeciez dni sa teraz dlugie
jak ktos juz wczensiej napisal czemu niema meczow o 20 w sob i ndz ,to sa najlepsze pory ...
|
nie ma, bo o tych godzinach grane są hity w primera division (czyli mecze Realu i Barcelony), a c+ musi pogodzić na 3 antenach transmisje z pięciu lig europejskich.