Wyświetl pojedynczy post
Tom Al
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3580
Stary 27.07.2011, 23:08
Obejrzałem drugą połowę meczyku z Łowiczem.

Jedna rzecz odnośnie poziomu gry defensywnej: Diaz na ławę. Nie wiem jak on musiał prezentować się na treningach że Maaskant dał mu pierwszy skład, w meczu zagrał wprost fatalnie. Akcja z bramką dla Liteksu poszła po jego błędzie. Pierwsza poprzeczka po jego błędzie. kilka groźnych dośrodkowań po jego błędach. Mijał go każdy - nie tylko Tom, mijał go i Berberowić, mijał go Janew.

DOBRY LEWY OBROŃCA I POPEŁNILIBYŚMY 2 RAZY MNIEJ BŁĘDÓW W OBRONIE, PRAWDOPODOBNIE NIE TRACĄC BRAMKI.

Bardzo niepewny Jovanić, druga poprzeczki minimalnie obciąża jego konto - przynajmniej Pareiko takie piłki zwykł wybijać (może nie wszystkie ale większość). Jovanić, o czym generalnie wiadomo, na przedpolu gra kiepsko.


Kiepściutko Kirm. Nie widzę go wyjściowym składzie w rewanżu chyba że poprawi wyraźnie formę przez najbliższy tydzień. Przeciętny mecz Melexa - cały czas bardzo kiepsko rozgrywał, niecelne przeżuty i dośrodkowania irytowały jak się pomyślało na co stać tego zawodnika. No, ale jednak, to jest pieprzony geniusz - podanie od Wilka przyjął, jednym podbiciem głową wypuścił sobie idealnie piłkę jednocześnie zasłaniając ją, mijając obrońcę i wyciągając bramkarza. A potem strzelił nie do obrony. Akcja miód malina. Dodać do tego że umiał przytrzymać i zastawić piłkę, Bułgarzy nie umieli mu jej odebrać jeśli samu nie oddał im jej niecelnym podaniem.

Na wielki plus Nunez. Umie się zastawić, powalczyć nawet z 2 przeciwnikami, ładnie odgrywa z klepy (w tempo, idelnie do nogi lub na dobieg a nie za plecy, dokładnie, po ziemi, przyspieszając akcję ale piłki są łatwe dla odbierającego), potrafi uderzyć, sporo widzi na boisku. Nowy, lepszy, szybszy Jirsak


Skład na rewanż widzę tak:

Przy tezie "każdy, byle nie Diaz i Paljic" są dwie opcje ustawienia - testujemy na LO Nuneza lub Jovanovicia. Jeśli gra Jova:

Pareiko(oby) - Lamey/Jaliens/Chavez/Jovanovic/ - Wilk/Sobolewski/ - Melikson/Nunez/Małecki - Genkow

Można też przetestować Nuneza na lewej obronie, ma doskok, odbiór, szybkość, wyprowadzi piłkę, z klepki po obwodzie zagra, nawet z dystansu strzeli - powinien sobie poradzić. Wtedy skład wygląda np. tak:

Pareiko - Lamey/Jaliens/Chavez/Nunez - Wilk/Sobolewski - Melikson/Garguła/Małecki - Genkow


Jeżeli okaże się że Nunez lub Jova nie dają się ogrywać Bułgarom jak dzieci z bullerbyn albo Junior Diaz to Wilka w trakcie meczu może zastąpić np. Jirsak i ustawienie robi się bardziej ofensywne. Można wpuścić Bitona zamiast Genkowa, Jovanovicia zamiast któregoś ze stoperów albo za zmęczonych skrzydłowych wpuścić Kirma. I oby zagrał lepiej niż we wtorek. 3:0 i w dobrych humorach jedziemy na losowanie 4 rundy. Tak powiedziałem. Howgh.

filemonie- ponownie zgoda, Sobol może sobie przed nazwiskiem wstawiać "prof." Inna sprawa że on nie ubezpieczał Diaza tylko Lameya więc miał 17 razy łatwiej niż Wilk.
Ostatnio edytowane przez Tom Al : 27.07.2011 o godz. 23:28.
Odpowiedz cytując