Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3579
Stary 27.07.2011, 22:54
no to ich fart chyba, niektórzy nie grają w eliminacjach..od razu startują od grupy się zerują myślę
wiem że nie mamy jeszcze awansu, ale lepiej chyba jak zagra w kolejnej rundzie, niż miałby pauzować z kolejnym rywalem, zresztą zapracował na to głupotą.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 27.07.2011 o godz. 22:58.
Odpowiedz cytując