no to ich fart chyba, niektórzy nie grają w eliminacjach..od razu startują

od grupy się zerują myślę
wiem że nie mamy jeszcze awansu, ale lepiej chyba jak zagra w kolejnej rundzie, niż miałby pauzować z kolejnym rywalem, zresztą zapracował na to głupotą.