|
Mój skład na 2 mecz. Małecki za Ilieva. Garguła za Wilka. Nie wiem na kogo postawiłbym na lewej obronie i w ataku. Ani Diaz ani Palic nie są ok, najchętniej widziałbym tam kogoś nowego (lepszego). Genkov - poza grą głową jest raczej słabym napastnikiem - nie jest typem piłkarza, który dostanie piłkę na nogę i zrobi z nią coś ciekawego. Więc może warto dać szansę Bitonowi?
Lamey- Jaliens - Chavez - Palic (Diaz)
----- Sobolewski - Nunez ------
Małecki --- Garguła -- Melikson
-------- Genkov (Biton)
|