Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
Od: 08.2006
Offline
#
3571
27.07.2011, 22:03
GŁupi jest przepis z tymi kartkami ŻÓŁtymi i w konsekwencji trzeba pauzowaĆ ... Szkoda Że iliev nie zagra w rewanŻu.
biziu25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do biziu25
Znajdź inne posty napisane przez biziu25