Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5499
Stary 27.07.2011, 21:49
poleciłby ktoś dobrego bramkarza do 1,5mln €, tak zeby w pierwszym sezonie do Wisly przyszedl, od razu zaznaczam ze w mojej bazie nie ma Lung'a jr a Carrizo siedzi w Lazio -3,3mln
co do pierwszego sezonu Wisla, to bezproblemowy awans do LM, w eliminacjach pokonałem Valette, Partizan i Sturm Graz.
w grupie 6 porażek z: Realem Olympique Lyon i Ajaxem.
Rudenok nawet nie zainteresowany rozmowami kontraktowymi a Lomana LuaLua bez problemu przeszedł.



Odpowiedz cytując