Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13236
Stary 27.07.2011, 21:20
Ja to skomentuje tak,że polski rząd też jest chory i nie od dziś wiadome, że partie będące w sejmie mają gdzieś los polaków na kresach czy w Kazachstnie i Rosji ... lepiej(bo łatwiej , szybciej , widowiskowo , poprawnie politycznie) dać obywatelstwo Olisadebe , Rogerowi itp niż zająć się ludźmi których los wojenny wygnał poza granice swojej ojczyzny ...