|
Ja to skomentuje tak,że polski rząd też jest chory i nie od dziś wiadome, że partie będące w sejmie mają gdzieś los polaków na kresach czy w Kazachstnie i Rosji ... lepiej(bo łatwiej , szybciej , widowiskowo , poprawnie politycznie) dać obywatelstwo Olisadebe , Rogerowi itp niż zająć się ludźmi których los wojenny wygnał poza granice swojej ojczyzny ...
|