I uwazasz że Armienia ( i inne kwiatki tam się znajdujące przed Polską) sa lepsi od Polski?
ten ranking to taka sama komedia jak ten
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/4...-az-tak-slaba/ 
przecież to jest robienie z ludzi debilów
to samo klubowy, nawet taki Szpakowski raz wyśmiał na antenie komentując jakiś mecz te rankingi.. no ale niestety jest on brany pod uwage przy rozstawieniach. Także trzeba w kilku sparingach z rezerwami Hiszpanii i Brazylii wygrać i od razu przeskakujemy o 5-10 miejsc bo na tym to też polega (większe imprezy piłkarskie odbywają się raz na dłuuuuuugi czas i w ten sposób muszą to zliczać)